Реєстрація філії

Реєстрація філії

Філія – це структурний підрозділ юридичної особи, що розміщується у іншому адміністративно-територіальній одиниці (населеному пункті) в межах країни. 

Типи філій – безбалансові та з окремим балансом.

У Наші послуги по реєстрації філії включено: 

  1. надання консультації з вимог до даних та документів, порядку та процедур реєстрації філії;
  2. підготовка установчих документів (положення, протокол тощо);
  3. реєстрація у державній районній адміністрації;
  4. реєстрація в управлінні статистики;
  5. постановлення на облік у податковій інспекції.

Детальніше: Реєстрація філії

Реєстрація ТзОВ

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТзОВ)

Товариство з обмеженою відповідальністю являє собою одну з різновидів організаційно-правових форм юридичної особи, яка має на увазі поділ статутного капіталу товариства на частки (вклади учасників), розмір яких встановлюється у статуті товариства.

В даний час в Україні товариство з обмеженою відповідальністю є найбільш поширеною формою юридичної особи.

Основні особливості Товариства з обмеженою відповідальністю (ТзОВ):

  1. засновниками ТзОВ можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, в тому числі і нерезиденти України (кількість учасників від одного до ста);
  2. засновники мають право формувати статутний капітал, як грошовими коштами, так і майном;
  3. формування статутного капіталу товариства має бути закінчено протягом року після реєстрації ТзОВ.
  4. засновники несуть відповідальність за діяльність товариства тільки в межах своїх внесків, на особисте майно учасників стягнення не поширюється;

Детальніше: Реєстрація ТзОВ

Реєстрація ПП

Реєстрація Приватного підприємства (ПП)

Приватне підприємство — юридична особа, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців або осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці (ст. 113 Господарського кодексу).

Приватним є також підприємство, що діє на основі приватної власності суб'єкта господарювання — юридичної особи. Закон не висуває будь-яких вимог до мінімального статутного капіталу приватного підприємства. Структура корпоративного управління і режим майна приватного підприємства визначаються його засновником на власний розсуд.

Детальніше: Реєстрація ПП

Реєстрація ФОП

Реєстрація Фізичної особи-підприємця (ФОП)

Фізична особа – підприємець (ФОП) - найпростіша організаційно-правова форма, для тих, хто тільки починає пробувати себе в бізнесі. Дана форма має ряд переваг, які дозволять почати свою справу, маючи невеликий стартовий капітал.

Ми надаємо весь комплекс послуг з реєстрації фізичної особи-підприємця у Львові та і області «під ключ» (реєстрація, внесення змін, перереєстрація, здача звітності ФОП у Львові).

Детальніше: Реєстрація ФОП

Реєстрація інших форм власності

Реєстрація інших форм власності

Реєстрація інших форм власності може відрізнятися від процедури реєстрації найпоширеніших організаційно-правових форм, таких як: товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, акціонерне товариство, фізична особа-підприємець.

Наприклад, громадські організації, благодійні фонди окрім стандартної процедури реєстрації у виконкомі, вимагають обов'язкової реєстрації в територіальному управлінні Міністерства юстиції України.

Детальніше: Реєстрація інших форм власності