Складання претензії

Складання претензії

     Вартість послуги - від 200 грн.

     Термін надання послуги - від 1 роб. дня.

     Відправка претензій передбачена для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців нормами Господарського процесуального кодексу України.

     Для юридичних осіб відправка претензії є досудовим врегулюванням спору, яке має свій порядок надсилання та відповіді на претензію.

Детальніше: Складання претензії

Складання позовної заяви

Складання позовної заяви

     Вартість послуги - від 350 грн.

     Термін надання послуги - від 2 роб. днів.

     Тільки маючи спеціальну юридичну освіту і певний досвід складання позовних заяв, можна кваліфіковано визначити, що саме варто вказувати в позовній заяві, а що ні, на чому слід особливо сконцентрувати увагу суду.

     Думку про справу суддя формує в процесі ознайомлення з позовною заявою та доданими до неї документами, і, природно, це думку краще сформувати відразу на свою користь, ніж потім ламати вже сформований стереотип. Будь-який суддя в першу чергу людина , тому необхідно грамотно, чітко, лаконічно скласти позовну заяву, звертаючи увагу судді саме на ті факти , які посилюють Вашу позицію.

Детальніше: Складання позовної заяви

Захист інтересів в судах

Захист інтересів в господарських судах всіх інстанцій

     Вартість послуги (представлення іниересів в суді однієї інстанції) - 1 - 10% ціни позову, але не менше - 1 500 грн.

     Точна вартість послуги залежить від обсягу роботи.

     Судовий збір оплачується замовником окремо!

Детальніше: Захист інтересів в судах

Виконавче провадження

Виконавче провадження

     Вартість послуги супроводу виконавчого повадження: 1 міс. від 350 грн. , або % від суми.

     Точна вартість послуги залежить від обсягу роботи.

     Звертаємо Вашу увагу на той факт, що прийняття судового рішення на Вашу користь це 50 % успіху на шляху отримання від Ваших боржників належні Вам грошових сум або майна.

     Виконавче провадження - це сукупність дій органів і посадових осіб, спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів ( посадових осіб) , які здійснюються на підставах, у спосіб та в межах повноважень, визначених Законом України «Про виконавче провадження» , іншими нормативно правовими актами , виданими згідно із зазначеним Законом та іншими законами , а також рішеннями , що відповідно до вказаного Закону підлягають примусовому виконанню (далі - рішення).

Детальніше: Виконавче провадження