Складання позовної заяви

Складання позовної заяви

     Вартість послуги - від 350 грн.

     Термін надання послуги - від 2 роб. днів.

     Тільки маючи спеціальну юридичну освіту і певний досвід складання позовних заяв, можна кваліфіковано визначити, що саме варто вказувати в позовній заяві, а що ні, на чому слід особливо сконцентрувати увагу суду.

     Думку про справу суддя формує в процесі ознайомлення з позовною заявою та доданими до неї документами, і, природно, це думку краще сформувати відразу на свою користь, ніж потім ламати вже сформований стереотип. Будь-який суддя в першу чергу людина , тому необхідно грамотно, чітко, лаконічно скласти позовну заяву, звертаючи увагу судді саме на ті факти , які посилюють Вашу позицію.

     Всі юристи відводять складання позовної заяви велику роль. Можна , звичайно , скласти позовну заяву на основі наявних у суді зразків або взяти шаблон з правових баз, однак кожну конкретну справу володіє певною специфікою, на яку необхідно грамотно і ненав'язливо зробити акцент вже на стадії складання позовної заяви.

     Складання позовної заяви включає в себе:

     1. Вивчення матеріалів для складання позовної заяви;

     2. Підготовка та/або отримання відсутніх документів для складання позовної заяви;

     3. Складання позовної заяви ;

     4. Підбір необхідних документів до позовної заяви ;

     5. Виготовлення ксерокопій позовної заяви та ксерокопій документів до позовної заяви ;

     6. Подання позовної заяви до суду;

     7. Наші юристи складуть продумане і грамотне позовну заяву, яка допоможе Вам виграти судовий спір і відстояти свої права.

Крім того , ми готові представляти інтереси Вас або Вашого підприємства в судах всіх рівнів .