Майбутнє Skype c Microsoft і Facebook

Що буде зі Skype? Таке питання хвилює користувачів з того самого моменту, як компанія Microsoft заявила про купівлю популярного сервісу. Було безліч прогнозів і, як виявилося, ці варіанти близькі до істини. Skype стане мобільнішим і буде частиною платформи Microsoft Windows Phones. Про це журналу Forbes розповів віце-президент сервісу VoIP-телефонії Нейл Стівенс (Neil Stevens).

Детальніше...

Зовнішні посилання - найважча частина SEO

Вже не одна книга була написана про те, як правильно слід просувати сайти. У мережі можна знайти сотні статей, присвячених різним питанням стосовно SEO. Проте чи насправді всі компанії слідують написаному? Дослідницька компанія MarketingSherpa в ході дослідження провела опитування 1530 компані, і з'ясувала, які ж SEO-тактики найбільш затребувані.

Детальніше...

Google Panda добрався до Росії

Фільтр Google Panda добрався і до російськомовних запитів, повідомив днями Google в офіційному блозі. Якщо раніше він діяв тільки для англомовних запитів, то тепер Panda обробляє пошукові фрази на всіх мовах, за винятком китайського, японського та корейського, для яких ще ведеться тестування. Такий масовий запуск компанія пояснює результатами проведених досліджень, які показали, що Panda дійсно підвищує якість видачі відразу за декількома критеріями, а користувачі сприймають фільтр дуже позитивно.

Детальніше...